svadobné filmy na USB v fullHD aj 4K*

  1/  Varianta A.......................................................... 425-475€

 2/ Varianta B........................................................... 435€-495€

zvýhodnené ceny za komplet svadby "od rána do rána" - pre sezónu 2019 - 2020 /posledné volné termíny v 2019/ prosím zavolajte - 0903 14 63 15

 

 

Ceny obsahujú filmovanie komplet celej svadby aj s výslenými DVDčkami a USB kľúčmi. Rozdiel medzi A-B je v spôsobe spracovania, strihu a v štýle filmovania a nie ani tak v množstve filmovania, pri oboch filmujem svadbu s min. rozdielmi čo sa týka času a množstva. Všetko filmovanie je samozrejme v HD, hlavné svadobné scény 2-3 kamerový záznam. Stacionárne kamery ktoré natáčajú "druhý uhol" sú obvykle v 4K rozlíšení z dôvodu výrezu.

Svadobné video vo verzii A, VIDEO KLASIC- má rýchlejší dej, je postrihané dynamickejšie, výstup približne do 65 min. Uložené na USB kľúči 16GB /1ks/ v full HD  - na požiadanie je možné urobiť aj svadobné DVD.

Svadobné video vo verzii B, VIDEO FULL výstup cca 125 min. uložené na DVD album + USB 32GB  + krátka web verzia.

 

svadobné videoklipy a filmy

 

Obe verzie Svadobného videa ponúkajú plný svadobný príbeh od rána do oficiálneho konca svadby - čo obvykle býva prezlečením nevesty do večerných šiat a nejakým záverečným tancom. Filmovanie/fotenie končí o 0.2 hod. Momentálne sa predáva čoraz viac kratšia A verzia svadby oproti dlhej. Tá výsledná približne hodina videa po spracovaní sa ukázala byť ako optimálny kompromis pri zachovaní samotnej podstaty veci a archivácie udalosti do budúcna vs pozeranie svadby ako filmu. Samotný dej je pri oboch dosť dynamický a v žiadnom prípade ho netreba pretáčať. Paradoxne vyrobiť kratšiu verziu je častokrát časovo náročnejšie a komplikovanejšie.       

B-verzia obsahuje navyše v cene aj DVD verziu a krátky web klip. Je možné ich pri-objednať aj ku A verzii 

Na požiadanie je možné pokračovať vo filmovaní / fotení  aj po 0.2 hod  /+35€/hod./

 

 

K obom verziám svadobného videa je možné pridať svadobné FOTO ako výhodnú doplnkovú službu - fotograf a kameraman v jednej osobe

 

 

Fotenie pri tejto kombinácii približne kopíruje filmovanie počas celého dňa, ale niektoré scény sú v menšom rozsahu, z časových a tech. dôvodov. Fotografovanie obsahuje exteriérové portréty svadobného páru, voľné foto zo zábavy, skupinové fotenie so svadobčanmi, niečo z príprav na svadbu, obliekanie, zdobenie a ostatné momenty podľa okolností a deja svadby.
Z miest kedy nemôžem “normálne” fotiť, lebo filmujem, ponúkam fotografie z kamery - týka sa to hlavne svadobného obradu. Pri obrade som zameraný hlavne na video, ale pri variante A je možné čiastočné striedanie video/foto aj tam. Všade inde sa to dá viac-menej v pohode striedať, alebo robiť súčasne, keďže niektoré časti svadby filmujem zrkadlovkami, striedanie nástrojov nie je až taký problém. Foto z kamery je doplnková služba +35€ približne 150 fotiek navyše, ako spomenuté ide hlavne o scény z obradu. V niektorých prípadoch, /záleží od okolností svadby/ bude obrad filmovaný v 4K rozlíšení, aby následné fotky z kamery boli na primeranej úrovni, no aj tak budú o niečo v horšej kvalite ako “riadne” fotky.
Okrem ceny, veľkou výhodou tejto kombinovanej služby SVADOBNÉ VIDEO+FOTO je, že fotky - statické zábery, môžu byť použité aj vo filme čím ho urobia zaujímavejší.
 

HOME            -            VIDEOgrafia            -           FOTOgrafia            -               KONTAKT