zabudnite na DVD  -  svadobné filmy na USB3  v full HD kvalite

 

 1/  Varianta A.......................................................... 425€

 2/ Varianta B........................................................... 455€

 

 

Ceny obsahujú filmovanie komplet celej svadby. Rozdiel medzi A-B je v spôsobe spracovania - strihu a v štýle filmovanie a nie ani tak v množstve, pri oboch filmujem celú svadbu s min. rozdielmi čo sa týka času. Všetko filmovanie je samozrejme v HD, prípadne niečo aj 4K a na hlavné časti svadby - ako obrad, 1.tanec, čepčenie nevesty používam 2-3 kamerový záznam, podľa okolností a miesta v kostole a slále k dispozícii.

Základná A verzia videa má rýchlejší dej, je postrihaná rýchlejšie, dynamickejšie, výstup približne 65 min. Uložená je na DVD singel /2ks/ + USBkľúč 16GB /1ks/ 

Rozšírená B verzia výstup cca 120 min. uložená na DVD album + USB32GB  + krátka web verzia.

 

svadobné videoklipy a filmy

 

Obe verzie ponúkajú plnú svadobnú story od rána do oficiálneho konca svadby - čo obvykle býva prezlečením nevesty do večerných šiat a nejakým záverečným tancom. Filmovanie/fotenie končí približne o 0.2 hod. Momentálne sa predáva čoraz viac kratšia A verzia svadby oproti dlhej. Tá výsledná približne hodina videa po spracovaní sa ukázala byť ako optimálny kompromis pri zachovaní samotnej podstaty veci a archivácie udalosti do budúcna vs pozeranie svadby ako filmu. Samotný dej je pri oboch dosť dynamický a v žiadnom prípade ho netreba pretáčať. Paradoxne vyrobiť kratšiu verziu je časovo náročnejšie a komplikovanejšie.       

B-verzia obsahuje navyše v cene aj krátky web klip. Je možné ho priobjednať aj ku A verzii  / +15€/

Na požiadanie je možné pokračovať vo filmovaní / fotení  aj po 0.2 hod  /+25€/hod./

 


 

K obom verziám svadobného videa je možné pridať FOTOmini, ako výhodnú doplnkovú službu - fotograf a kameraman v jednej osobe

 

 

Fotenie pri tejto kombinácii približne kopíruje filmovanie počas celého dňa, ale niektoré scény sú v menšom rozsahu, z časových a tech. dôvodov. Fotografovanie obsahuje exteriérové portréty, voľné foto zo zábavy, skupinové fotenie so svadobčanmi, niečo z príprav na svadbu, obliekanie, zdobenie a ostatné momenty podľa okolností, deja svadby, počasia, požiadaviek a času k dispozícii. Z miest kedy nemôžem “normálne” fotiť, lebo filmujem, ponúkam fotografie z kamery - týka sa to hlavne obradu. Pri obrade som zameraný hlavne na video, ale pri variante A je možné čiastočné striedanie video/foto aj tam. Všade inde sa to dá viac-menej v pohode striedať, alebo robiť súčasne, keďže niektoré časti svadby filmujem zrkadlovkami, striedanie nástrojov nie je až taký problém. Foto z kamery je doplnková služba +25€ približne 150 fotiek navyše, ako spomenuté ide hlavne o scény z obradu. V niektorých prípadoch, /záleží od okolností svadby/ bude obrad filmovaný v 4K rozlíšení, aby následné fotky z kamery boli na primeranej úrovni, no aj tak budú o niečo v horšej kvalite ako “riadne” fotky zo full frame zrkadlovky - pri tlači do 13x19cm rozdiel možno ani nezbadáte.
Veľkou výhodou tejto kombinovanej služby VIDEO+FOTOmini je, že fotky - statické zábery, môžu byť použité vo filme čím ho urobia zaujímavejší.
 
FOTO obsahuje: cca 500 upravených záberov + základný print - prvých 15 fotiek vytlačených na veľkom formáte 13x19 cm.  Ďalšie výtlačky je možné doobjednať, ako aj fotoknihu rôznych formátov až po veľkosť A3.
Fotografie sú uložené na DVD aj USB kľúči. Všetky DVD-čka aj USB kľúče foto aj video sú uložené v PVC krabičkách, obaloch.

 

HOME            -            VIDEOgrafia            -           FOTOgrafia            -               KONTAKT