fotky a kniha  -  výborný doplnok svadobných filmov a videa

 

 

Svadby fotím a spracujem 2 spôsobmi, respektíve ponúkam 2 balíčky

1/  FOTOmini.......................................................... 300 -350€ - orientačná cena

Kratšia verzia svadobného fotenia - FOTOmini začína exterierovými portrétmi a pokračuje príchodom na obrad. Končí na oslave po úvodných otváracích tanečných kolách - tancom s rodičmi, prvým tanečným kolom, prípadne krájaním torty, alebo podľa programu cca do 21.00 hod. V službe je zahrnuté aj skupinové fotenie s hosťami napr. po úvodných tancoch, alebo rovno po obrade ešte pred kostolom. Fotenie samozrejme obsahuje exteriérové portrétne fotenie svad. páru niekde v prírode, parku... uskutočnené pred obradom, alebo podľa počasia a svetla aj po obrade napr. na mieste konania hostiny. Výstup je na klasickom DVD aj USB kľúči /foto na USB je v plnom roz./ počet fotiek cca 500 jpg. záleží na okolnostiach. Služba obsahuje aj základný print, ďalšie je možné doobjednať.

produkt:  2xDVD, 1x USb, základný print

 

 

 2/  FOTOkomplet............................................. 395 - 435€

Verzia FOTOkomplet obsahuje komplet zdokumentovanie celej svadby od príprav na svadbu po jej oficiálne ukončenie napr. záverečným polnočným tancom, do 02.00 hod. Na požiadanie je možné pokračovať za príplatok aj ďalej. Výstup ako v predošlom, DVD + USB príslušnej kapacity /foto na USB je v plnom roz./ počet fotiek cca 1000 a viac. Služba obsahuje opäť aj základnú tlač + krátky videoklip z fotiek, grafiky a hudby, cca 5-10 min.

produkt:  2xDVD, 1x USb, základný print, video klip

Tu uvedené ceny sa svadobné fotenie sú platné, ale variabilné z dôvodu jedinečného prístupu ku každej svadbe a možnej úpravy samotných balíčkov. Na cenu má aj vplyv dátum konania svadby a množstvo iných objednávok v tom období.

 

 

 

HOME            -            VIDEOgrafia            -           FOTOgrafia            -               KONTAKT