fotky a kniha  -  výborný doplnok svadobných filmov

 

 

Svadby fotím a spracujem 2 spôsobmi

1/  FOTOmini.......................................................... 325€

Kratšia verzia svadobného fotenia FOTOmini začína do obedu exterierovými portrétmi a pokračuje príchodom na obrad. Končí na oslave po úvodných otváracích tanečných kolách - tancom s rodičmi, prvým tanečným kolom, prípadne krájaním torty, alebo podľa programu cca do 21.00 hod. V službe je zahrnuté aj skupinové fotenie s hosťami napr. po úvodných tancoch, alebo rovno po obrade ešte pred kostolom. Fotenie samozrejme obsahuje exteriérové portrétne fotenie svad. páru niekde v prírode, parku... uskutočnené pred obradom, alebo podľa počasia a svetla aj po obrade na mieste konania hostiny. Výstup je na klasickom DVD aj USB kľúči /foto na USB je v plnom roz./ počet fotiek cca 500 jpg. záleží na okolnostiach. Služba obsahuje aj základný print -15 ks výtlačkov v rozmere cca 13x19 cm, ďalšie je možné doobjednať.

produkt:  2xDVD, 1x USb, 15x tlač fotografií 13x19cm

 

 

 2/  FOTOkomplet............................................. 425€

Dlhšia verzia FOTOkomplet obsahuje komplet zdokumentovanie celej svadby od príprav na svadbu po jej oficiálne ukončenie napr. záverečným polnočným tancom, do 02.00 hod. Na požiadanie je možné pokračovať za príplatok aj ďalej. Výstup ako v predošlom, DVD + USB príslušnej kapacity /foto na USB je v plnom roz./ počet fotiek cca 1000 a viac. Služba obsahuje opäť aj základnú tlač 15 ks v rozmere cca 13x19 cm. Na rozdiel o prvého produktu Svadobné foto komplet obsahuje aj videoklip z fotiek s hudbou a grafikou v pozadí cca 5-10 min.

produkt:  2xDVD, 1x USb, 15x tlač fotografií 13x19cm, video klip v HD.

 

 

Obe verzie svadobného fotografovania ponúkajú kvalitné zdokumentovanie svadby fotografiou + základný printing v rozmere 13x18 cm. Pri komplet verzii ide o plnú svadobnú story od rána do oficiálneho konca svadby. Pri FOTOmini o to najdôležitejšie: exterierové portréty, obrad, foto s hosťami a prvú časť zo svad. hostiny. Pri oboch je možné nafotiť exteriérové portréty mimo svadobný deň. Má to veľa výhod, počasie, bez-stresová práca, môžeme sa tomu venovať ľubovolne dlho, vybrať vhodnú lokalitu a dennú hodinu. Tieto veci sa samozrejme prejavia aj na výsledku.

Miniklip - fotoshow, poskladaný zo svadobných fotiek s hudbou a grafikou v pozadí cca 5-10 min je v cene služby Svadobné FOTO komplet. Klip je v MP4 verzii a je možné ho publikovať aj na webe. Bude aj na vašom USB s fotkami ako samostatný video súbor v HD rozlíšení. Hudbu je možné si vybrať.


 

HOME            -            VIDEOgrafia            -           FOTOgrafia            -               KONTAKT