fotky a kniha  -  výborný doplnok svadobných filmov a videa

 

 

Svadby fotím a spracujem 2 spôsobmi, respektíve ponúkam 2 balíčky - zvýhodnené ceny svadobné foto pre sezónu 2019 - pre zostávajúce voľné termíny a ceny v 2018 prosím zavolajte - 0903 14 63 15

1/  FOTOmini.......................................................... 325€

Kratšia verzia svadobného fotenia - FOTOmini začína do obedu exterierovými portrétmi a pokračuje príchodom na obrad. Končí na oslave po úvodných otváracích tanečných kolách - tancom s rodičmi, prvým tanečným kolom, prípadne krájaním torty, alebo podľa programu cca do 21.00 hod. V službe je zahrnuté aj skupinové fotenie s hosťami napr. po úvodných tancoch, alebo rovno po obrade ešte pred kostolom. Fotenie samozrejme obsahuje exteriérové portrétne fotenie svad. páru niekde v prírode, parku... uskutočnené pred obradom, alebo podľa počasia a svetla aj po obrade napr. na mieste konania hostiny. Výstup je na klasickom DVD aj USB kľúči /foto na USB je v plnom roz./ počet fotiek cca 500 jpg. záleží na okolnostiach. Služba obsahuje aj základný print, ďalšie je možné doobjednať.

produkt:  2xDVD, 1x USb, základný print

 

 

 2/  FOTOkomplet............................................. 425€

Verzia FOTOkomplet obsahuje komplet zdokumentovanie celej svadby od príprav na svadbu po jej oficiálne ukončenie napr. záverečným polnočným tancom, do 02.00 hod. Na požiadanie je možné pokračovať za príplatok aj ďalej. Výstup ako v predošlom, DVD + USB príslušnej kapacity /foto na USB je v plnom roz./ počet fotiek cca 1000 a viac. Služba obsahuje opäť aj základnú tlač + krátky videoklip z fotiek, grafiky a hudby, cca 5-10 min.

produkt:  2xDVD, 1x USb, zakladný print, video klip

 

 

 

HOME            -            VIDEOgrafia            -           FOTOgrafia            -               KONTAKT